Podłogi naturalne

Piękna drewniana podłoga to coś więcej niż podłoga  to najpiękniejszy mebel twojego wnętrza. Preferujesz jasne, ciemne, rustykalne, lśniące, nowoczesne czy klasyczne? Parkiety Tarkett to pierwszy krok do wymarzonego wnętrza Twojego domu.
Firma Tarkett to wiodący producent podłóg drewnianych, posiadający w swej ofercie szeroki wachlarz gatunków drewna zabezpieczonych powierzchniowo najlepszymi lakierami. Nie ważne, jaki typ podłogi wybierzesz, zawsze otrzymasz najlepszą.
Dzięki bezklejowemu systemowi „Ultraloc”, położenie podłogi jest szybkie i niezwykle proste. Wykorzystywane przez Tarkett wykończenie lakierem „Proteco” pozwala na zachowanie świeżości i wytrzymałości produktu, a także ułatwia jego konserwację

 

Deska barlinecka jest produktem wykonanym z naturalnego drewna. Doskonale łączy walory użytkowe i estetyczne drewna z łatwością montażu i renowacji. Deska barlinecka zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną, jest wytrzymała na odkształcenia oraz na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki higroskopijności drewna posiada zdolność naturalnej regulacji mikroklimatu wnętrza, w którym jest zainstalowana.
Wszystkie składniki użyte przy jej produkcji spełniają najostrzejsze normy ekologiczne. Podłogę można bez obaw układać w sypialniach, pokojach dziecięcych i przedszkolach.